Δ.ΙΕΚ Βέροιας : Πρόγραμμα Εξετάσεων

Πρόγραμμα Εξετάσεων

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Γ

 

 

 

 

ΒΑΣΕΙΣ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ

ΚΑΡΑΤΟΛΙΟΣ ΝΙΟΠΑΣ

Δευτέρα

7/3/2016

15:00

ΓΛΩΣΣΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΥ V PHP

ΚΑΡΑΤΟΛΙΟΣ ΠΡΕΣΙΑ

Δευτέρα

7/3/2016

17:00

ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΣΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

ΜΑΡΤΙΚΑΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ

Τρίτη

8/3/2016

15:00

ΓΛΩΣΣΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΥ ΙV OpenGl

ΚΟΣΜΑΤΟΣ

Τρίτη

8/3/2016

17:00

ΓΛΩΣΣΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΥ ΙΙΙ C++

ΚΑΡΑΤΟΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ

Τετάρτη

9/3/2016

15:00

ΕΡΓΑΛΕΙΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙΩΝ

ΤΣΙΤΑ

Πέμπτη

10/3/2016

16:00

ΕΡΓΑΛΕΙΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΤΡΙΣΔΙΑΣΤΑΤΩΝ ΓΡΑΦΙΚΩΝ

ΤΣΙΤΑ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ

Παρασκευή

11/3/2016

16:00

 

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Δ

 

 

 

 

ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΕΦΑΡΜΟΓΗ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δευτέρα

7/3/2016

15:00

ΓΛΩΣΣΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΥ VI C# Θ

ΚΟΣΜΑΤΟΣ

Τρίτη

8/3/2016

15:00

ΓΛΩΣΣΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΥ VI C# Ε

ΚΟΣΜΑΤΟΣ

Τρίτη

8/3/2016

17:00

ΓΛΩΣΣΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΥ V (RDBMS) Θ

ΒΟΥΚΑΛΗ

Τετάρτη

9/3/2016

15:00

ΓΛΩΣΣΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΥ V (RDBMS) Ε

ΒΟΥΚΑΛΗ

Τετάρτη

9/3/2016

17:00

ΒΑΣΕΙΣ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ Θ

ΓΙΟΒΑΝΟΠΟΥΛΟΥ

Πέμπτη

10/3/2016

15:00

ΒΑΣΕΙΣ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ Ε

ΓΙΟΒΑΝΟΠΟΥΛΟΥ

Πέμπτη

10/3/2016

17:00

ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ Ε

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

Παρασκευή

11/3/2016

17:00

ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ Θ

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

Παρασκευή

11/3/2016

15:00

 

ΣΤΕΛ. ΤΕΧΝΟΛ. ΕΛΕΓΧΟΥ ΤΡΟΦΙΜΩΝ - ΠΟΤΩΝ Γ

 

 

 

 

ΝΟΜΟΘΕΣΙΑ ΚΑΙ ΔΕΟΝΤΟΛΟΓΙΑ Θ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

Πέμπτη

3/3/2016

16:00

ΕΛΕΓΧΟΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΤΗΤΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ Θ

ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ

Παρασκευή

4/3/2016

16:00

ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΚΑΙ ΘΡΕΠΤΙΚΗ ΑΞΙΑ Θ

ΤΣΑΓΚΑΚΗ

Δευτέρα

7/3/2016

16:00

ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΕΦΑΡΜΟΓΗ Ε

ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ

Δευτέρα

7/3/2016

18:00

ΑΝΑΛΥΣΗ ΤΡΟΦΙΜΩΝ Θ

ΠΡΙΟΒΟΛΟΣ

Τρίτη

8/3/2016

16:00

ΑΝΑΛΥΣΗ ΤΡΟΦΙΜΩΝ Ε

ΠΡΙΟΒΟΛΟΣ

Τρίτη

8/3/2016

18:00

ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ Ε

ΠΡΙΟΒΟΛΟΣ

Τετάρτη

9/3/2016

16:00

ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ Θ

ΒΥΖΑΣ

Τετάρτη

9/3/2016

18:00

ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΙ ΠΟΤΩΝ Θ

ΜΠΑΓΚΑΤΟΥΡΙΔΟΥ

Πέμπτη

10/3/2016

16:00

ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΙ ΠΟΤΩΝ Ε

ΜΠΑΓΚΑΤΟΥΡΙΔΟΥ

Πέμπτη

10/3/2016

18:00

ΠΡΟΩΘΗΣΗ ΚΑΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΤΡΟΦΙΜΩΝ Θ

ΨΙΨΙΚΑ

Παρασκευή

11/3/2016

17:00

 

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ Γ

 

 

 

ΤΕΧΝΗ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ(Ε)

ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ

Δευτέρα

7/3/2016

15:00

ΤΕΧΝΗ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ(Θ)

ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ

Δευτέρα

7/3/2016

17:00

ΣΥΝΘΕΣΗ ΜΕΝΟΥ

ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ

Τρίτη

8/3/2016

15:00

ΓΑΛΛΙΚΑ

ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ

Τρίτη

8/3/2016

17:00

ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΣΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ

Τετάρτη

9/3/2016

15:00

ΤΕΜΑΧΙΣΜΟΣ ΚΡΕΑΤΩΝ

ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ

Τετάρτη

9/3/2016

17:00

ΔΙΑΙΤΗΤΙΚΗ

ΤΣΑΓΚΑΚΗ

Πέμπτη

10/3/2016

15:00

ΑΓΓΛΙΚΑ

ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΥ

Πέμπτη

10/3/2016

17:00

ΤΡΟΦΟΓΝΩΣΙΑ ΕΔΕΣΜΑΤΟΛΟΓΙΟ

ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ

Παρασκευή

11/3/2016

17:00

 

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΡΤΟΠΟΙΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ Δ

 

 

 

 

ΑΡΤΟΠΟΙΗΤΙΚΗ ΤΕΧΝΗ

ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ

Δευτέρα

7/3/2016

15:00

ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΙΚΗ ΤΕΧΝΗ

ΑΝΘΙΤΣΗ ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ

Τρίτη

8/3/2016

15:00

ΓΑΛΛΙΚΑ

ΠΙΛΙΤΣΙΔΟΥ

Τετάρτη

9/3/2016

15:00

ΑΓΓΛΙΚΑ

ΠΟΥΡΟΥΤΙΔΗ

Τετάρτη

9/3/2016

17:00

ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ

ΑΝΘΙΤΣΗ

Πέμπτη

10/3/2016

15:00

 

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΡΤΟΠΟΙΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ Γ

 

 

 

 

ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΙΚΗ ΤΕΧΝΗ Ε

ΑΝΘΙΤΣΗ ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ

Πέμπτη

3/3/2016

15:00

ΑΡΧΕΣ ΝΟΜΟΘΕΣΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ -ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΟΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

Πέμπτη

3/3/2016

18:00

ΑΓΓΛΙΚΑ

ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΥ

Παρασκευή

4/3/2016

15:00

ΓΑΛΛΙΚΑ

ΠΙΛΙΤΣΙΔΟΥ

Δευτέρα

7/3/2016

15:00

ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΣΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ Ε

ΑΝΘΙΤΣΗ ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ

Δευτέρα

7/3/2016

17:00

ΑΡΤΟΠΟΙΗΤΙΚΗ ΤΕΧΝΗ Θ

ΚΑΣΤΡΗΣ

Τρίτη

8/3/2016

15:00

ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΙΚΗ ΤΕΧΝΗ Θ

ΑΝΘΙΤΣΗ

Τρίτη

8/3/2016

17:00

ΑΡΤΟΠΟΙΗΤΙΚΗ ΤΕΧΝΗ Ε

ΚΑΣΤΡΗΣ ΧΟΝΔΡΑΝΤΩΝΗ

Τετάρτη

9/3/2016

15:00

ΔΙΑΙΤΗΤΙΚΗ

ΤΣΑΓΚΑΚΗ

Πέμπτη

10/3/2016

17:00

 

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ Α

 

 

 

 

ΑΡΧΕΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ Θ

ΠΑΠΑΖΗ

Παρασκευή

4/3/2016

15:00

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ Θ

ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ

Δευτέρα

7/3/2016

15:00

MARKETING Θ

ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ

Δευτέρα

7/3/2016

17:00

ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΩΝ Θ

ΒΑΛΑΧΗΣ

Τρίτη

8/3/2016

15:00

ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΣΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ Ε

ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΒΑΛΑΧΗΣ

Τρίτη

8/3/2016

17:00

ΑΓΓΛΙΚΑ Θ

ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΥ

Τετάρτη

9/3/2016

15:00

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Θ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ

Πέμπτη

10/3/2016

15:00

ΤΟΥΡΙΣΜΟΣ Θ

ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ

Παρασκευή

11/3/2016

15:00

 

ΦΥΛΑΚΑΣ ΜΟΥΣΕΙΩΝ - ΑΡΧ. ΧΩΡΩΝ Α1

 

 

 

 

ΑΡΧΕΣ ΦΥΛΑΞΗΣ

ΧΑΪΤΙΔΗΣ

Παρασκευή

4/3/2016

15:00

ΦΥΣΙΚΗ ΑΓΩΓΗ & ΑΥΤΟΑΜΥΝΑ

ΜΠΡΙΤΣΚΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ

Δευτέρα

7/3/2016

17:00

ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗ ΑΓΩΓΗ-ΟΙΚΟΛΟΓΙΑ

ΤΖΗΚΑΛΟΣ

Δευτέρα

7/3/2016

15:00

ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΕΧΝΗΣ

ΠΑΠΑΖΑΦΕΙΡΙΟΥ

Τρίτη

8/3/2016

17:00

ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΙΑΣ

ΝΤΑΛΑΜΠΥΡΑ

Τετάρτη

9/3/2016

15:00

ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΕΦΑΡΜΟΓΗ Ε

ΨΑΡΑΚΗ

Πέμπτη

10/3/2016

15:00

ΙΣΤΟΡΙΑ & ΥΛΙΚΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ

ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΑΚΟΥ

Πέμπτη

10/3/2016

17:00

ΑΓΓΛΙΚΑ

ΚΟΥΤΟΒΑ

Παρασκευή

11/3/2016

15:00

ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ

ΣΤΕΡΓΙΟΥ

Παρασκευή

11/3/2016

17:00

 

ΦΥΛΑΚΑΣ ΜΟΥΣΕΙΩΝ - ΑΡΧ. ΧΩΡΩΝ Α2

 

 

 

 

ΑΡΧΕΣ ΦΥΛΑΞΗΣ

ΧΑΪΤΙΔΗΣ

Πέμπτη

3/3/2016

15:00

ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ

ΣΤΕΡΓΙΟΥ

Παρασκευή

4/3/2016

17:00

ΦΥΣΙΚΗ ΑΓΩΓΗ & ΑΥΤΟΑΜΥΝΑ

ΜΠΡΙΤΣΚΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ

Δευτέρα

7/3/2016

15:00

ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗ ΑΓΩΓΗ-ΟΙΚΟΛΟΓΙΑ

ΤΖΗΚΑΛΟΣ

Δευτέρα

7/3/2016

17:00

ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΕΦΑΡΜΟΓΗ Ε

ΨΑΡΑΚΗ

Τρίτη

8/3/2016

15:00

ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΕΧΝΗΣ

ΠΑΠΑΖΑΦΕΙΡΙΟΥ

Τρίτη

8/3/2016

17:00

ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΙΑΣ

ΝΤΑΛΑΜΠΥΡΑ

Τετάρτη

9/3/2016

17:00

ΙΣΤΟΡΙΑ & ΥΛΙΚΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ

ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΑΚΟΥ

Πέμπτη

10/3/2016

15:00

ΑΓΓΛΙΚΑ

ΚΟΥΤΟΒΑ

Παρασκευή

11/3/2016

17:00

 

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΚΟΜΜΩΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ Α

 

 

 

 

ΣΧΕΔΙΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ

ΓΑΛΑΖΟΥΛΑ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ

Δευτέρα

7/3/2016

15:00

ΥΓΙΕΙΝΗ-ΠΡΟΛΗΨΗ ΑΤΥΧΗΜΑΤΩΝ

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ

Δευτέρα

7/3/2016

17:00

ΠΡΑΚΤΙΚΕΣ ΑΣΚΗΣΕΙΣ ΚΟΜΜΩΤΙΚΗΣ

ΣΑΜΑΡΤΖΙΔΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ

Τρίτη

8/3/2016

15:00

ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΙΑ

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ

Τετάρτη

9/3/2016

17:00

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΚΟΜΜΩΤΙΚΗΣ

ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ

Τετάρτη

9/3/2016

15:00

ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΣΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

ΝΤΕΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΤΣΕΟΥ

Πέμπτη

10/3/2016

15:00

ΤΕΧΝΙΚΗ & ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗ ΑΝΑΤΟΜΙΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΑ

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ

Παρασκευή

11/3/2016

17:00

 

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΤΥΡΟΚΟΜΙΑΣ Α

 

 

 

 

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΓΑΛΑΚΤΟΣ

ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ

Δευτέρα

7/3/2016

15:00

ΓΕΩΡΓΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗ

ΨΙΨΙΚΑ

Δευτέρα

7/3/2016

17:00

ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΚΑΙ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗ ΓΑΛΑΚΤΟΣ

ΠΕΠΛΙΚΑΤΣΗΣ

Τρίτη

8/3/2016

15:00

ΧΗΜΕΙΑ ΓΑΛΑΚΤΟΣ Θ

ΜΕΛΙΔΟΥ

Τετάρτη

9/3/2016

15:00

ΧΗΜΕΙΑ ΓΑΛΑΚΤΟΣ Ε

ΜΕΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ

Τετάρτη

9/3/2016

17:00

ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΕΦΑΡΜΟΓΗ

ΠΕΠΛΙΚΑΤΣΗΣ

Πέμπτη

10/3/2016

15:00

ΒΟΥΤΥΡΟΚΟΜΙΑ

ΠΕΠΛΙΚΑΤΣΗΣ

Πέμπτη

10/3/2016

17:00

ΓΕΩΡΓΙΚΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Θ

ΣΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ

Παρασκευή

11/3/2016

15:00

ΓΕΩΡΓΙΚΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Ε

ΣΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ

Παρασκευή

11/3/2016

17:00

 

ΤΕΧ. ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ -ΑΡΧ. Γ

 

 

 

 

ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΡΧΕΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΚΕΡΑΜΙΚΩΝ Θ

ΚΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ

Παρασκευή

4/3/2016

16:00

ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΡΧΕΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΚΕΡΑΜΙΚΩΝ Ε

ΚΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ ΑΧΛΑΔΙΑΝΑΚΗΣ

Παρασκευή

4/3/2016

18:00

ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΡΧΕΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΜΕΤΑΛΛΩΝ Θ

ΚΟΥΜΠΙΔΟΥ

Τρίτη

8/3/2016

16:00

ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΡΧΕΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΜΕΤΑΛΛΩΝ Ε

ΚΑΛΤΑΒΕΡΙΔΟΥ ΚΟΥΜΠΙΔΟΥ

Τρίτη

8/3/2016

18:00

ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΡΧΕΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΟΡΓΑΝΙΚΩΝ ΥΛΙΚΩΝ Θ

ΑΧΛΑΔΙΑΝΑΚΗΣ

Τετάρτη

9/3/2016

16:00

ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΡΧΕΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΟΡΓΑΝΙΚΩΝ ΥΛΙΚΩΝ Ε

ΑΧΛΑΔΙΑΝΑΚΗΣ ΒΥΖΑ

Τετάρτη

9/3/2016

18:00

ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΣΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ Ε

ΚΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ ΑΧΛΑΔΙΑΝΑΚΗΣ

Πέμπτη

10/3/2016

16:00

 

ΤΕΧ. ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ - ΑΡΧ. Γ

 

 

 

 

ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΧΕΔΙΟ Ε

ΓΑΛΑΖΟΥΛΑ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ

Δευτέρα

7/3/2016

17:00

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ Ε

ΑΣΛΑΝΗ ΜΑΝΩΛΗΣ

Τρίτη

8/3/2016

16:00

ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΕΦΑΡΜΟΓΗ Ε

ΒΥΖΑ ΚΑΛΤΑΒΕΡΙΔΟΥ

Τετάρτη

9/3/2016

16:00

ΓΡΑΜΜΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ Ε

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΜΑΧΑΙΡΑ

Πέμπτη

10/3/2016

16:00

ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΕΧΝΗΣ Θ

ΛΙΟΥΛΙΑΣ

Παρασκευή

11/3/2016

16:00

 

ΒΟΗΘΟΣ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ Α

 

 

 

 

ΚΙΝΗΣΙΟΛΟΓΙΑ

ΠΑΖΑΡΑΣ

Πέμπτη

3/3/2016

15:00

ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ

ΣΤΕΡΓΙΟΥ

Πέμπτη

3/3/2016

17:00

ΣΤΑΔΙΑ ΑΝΘΡΩΠΙΝΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ

ΠΑΖΑΡΑΣ

Παρασκευή

4/3/2016

17:00

ΑΝΑΤΟΜΙΑ

ΓΚΙΛΙΟΠΟΥΛΟΣ

Δευτέρα

7/3/2016

15:00

ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΗΣ

ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ

Δευτέρα

7/3/2016

17:00

ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ

ΤΣΙΤΣΗ

Τρίτη

8/3/2016

11:00

ΜΟΝΤΕΛΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ

ΛΕΚΑΝΙΔΟΥ

Τρίτη

8/3/2016

13:00

ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΑ

ΓΚΙΛΙΟΠΟΥΛΟΣ

Τετάρτη

9/3/2016

15:00

ΒΑΣΙΚΕΣ ΑΡΧΕΣ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ Ε

ΛΕΚΑΝΙΔΟΥ

Πέμπτη

10/3/2016

15:00

ΒΑΣΙΚΕΣ ΑΡΧΕΣ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ Θ

ΛΕΚΑΝΙΔΟΥ

Παρασκευή

11/3/2016

15:00

ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΝΟΣΟΛΟΓΙΑΣ

ΓΚΙΛΙΟΠΟΥΛΟΣ

Παρασκευή

11/3/2016

17:00

 

ΒΟΗΘΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ Γ

 

 

 

 

ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΣΗ-ΑΠΟΛΥΜΑΝΣΗ (Ε)

ΚΑΡΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΦΑΡΑ

Δευτέρα

7/3/2016

15:00

ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΣΗ-ΑΠΟΛΥΜΑΝΣΗ (Θ)

ΚΑΡΥΤΟΠΟΥΛΟΥ

Δευτέρα

7/3/2016

17:00

ΜΑΙΕΥΤΙΚΗ-ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΑ (ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ)

ΛΑΦΑΡΑ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ

Τρίτη

8/3/2016

ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΗ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ-ΜΑΙΕΥΤΙΚΗ

ΚΑΡΥΤΟΠΟΥΛΟΥ

Τετάρτη

9/3/2016

17:00

ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΑ & ΑΝΑΝΗΨΗ (Ε)

ΚΑΡΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΦΑΡΑ

Παρασκευή

11/3/2016

15:00

ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΑ & ΑΝΑΝΗΨΗ (Θ)

ΚΑΡΥΤΟΠΟΥΛΟΥ

Παρασκευή

11/3/2016

17:00

 

Χρήσιμες Πληροφορίες

...

Περισσότερα...

Πρακτική Άσκηση

...

Περισσότερα...

Photo Gallery

...

Περισσότερα...